Het BlueSign label geeft aan dat er in het productieproces geen schadelijke stoffen zijn gebruikt. Bedrijven met een BlueSign label worden verplicht om een duurzaamheidsplan te maken met aandacht voor waterverbruik, energieverbruik en afvalbeheer. BlueSign heeft ook richtlijnen voor veilige en gezonde arbeidsomstandigheden, maar daar wordt niet specifiek op gecontroleerd.
Seizoen | Het hele jaar door |
Kleur (basis) | Blauw, Groen, Roze |
Capuchon | Nee |
Gewicht (gram) | 270 |
Eigenschappen | Ademend, Geurwerend, Sneldrogend |
Aantal zakken | 2 |
Geslacht | Dames |
Materiaal | Stretchfleece |
Twijfelt u tussen een vest of trui, of wilt u liever eerst passen? Goede outdoorkleding is een persoonlijke keuze. Het moet goed passen. In onze winkel staan onze wandelspecialisten voor u klaar om u hierin te adviseren. Daarom Antilope Outdoor!
|
|
Ken jij deze strik- en rijgtechnieken al? Wij helpen je voor meer wandelcomfort!
Lees het volledige artikelWas en impregneer je kleding met Grangers Wash & Repel 2 in 1 en vul voordelig je fles bij met ons refill station in de winkel.
Lees het volledige artikel
Reviews
Er zijn nog geen reviews.